Hakkımızda

Hakkımızda

OKAYTAŞ, yönetim ofisi ve fabrikası ile birlikte Yalova Kirazlı Sanayi Sitesinde bulunmaktadır. Okaytaş partnerleriyle birlikte mermer uygulamalarında uzun ve derin tecrübeye sahiptir. Firmamızın asıl hizmet alanı elmas tel ile mermer uygulamalarıdır. Bu alandaki en önemli hedefimiz Mermer kesimindeki herhangi bir probleme en iyi çözümler sunmaktır. Mermer makinaları ve aletleri, bunların uygulanması, problem çözümleri gibi konularda uzman ve eğitimli bir kadroya sahibiz. Aynı zamanda yine bütün ekibimiz müşteri memnuniyeti için en iyi şekilde eğitimlerini almışlardır.

Okaytaş elmas teli pazarına Arcofil firmasının distribütörlüğü ile girmiş olup, 2009’un sonunda ise son teknolojisi ve bilgi birikimi ile Elmas Boncuk üretimine başlamıştır. Fabrikamızdaki bütün makina, fırın ve laboratuvar ekipmanları son teknoloji ürün olup bu ekipmanlar çalışanlarımızın tecrübesi ile harmanlanmaktadır. Bunun sonucu olarak müşterilerimize mükemmel iş sonuçları ile dönmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Okaytaşın en önemli ürünleri Elmas Boncuk, Katrak Soketi ve Saç Balon’dir. Bütün ürünlerimiz müşterilimizin geniş ihtiyaçlarını yerine getirmek ve bunu kalite standartlar çerçevesinde yapmaktır.

Okaytas ürünlerini Avrupa’nın bir çok ülkesi ile aynı zamanda Asya kıtası ile birlikte diğer bir çok ülkeye de ihraç etmektedir.

Firmamız kurulduğu günden bu yana sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş ve bunu sağlamayı başarmış bir firmadır. Tüm ekibimiz müşterilerimizin mermer ve granit ocaklarındaki ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirleyip bu ihtiyaç doğrultusunda çözümler üretmek konusunda tecrübeli ve bilgi sahibidir.

Okaytaş ailesi olarak tecrübemizi sizinle paylaşmaktan ve en doğru ihtiyacınızı tedarik etmekten mutluluk duyacağız. Firmanız ile ortak çalışmak için hazırız.

0
TOPLAM ÇALIŞAN
0 %
BÜYÜME ORANI
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
YAPILAN İŞ

Finansal

Güçlü bir bilanço ve Lendlease'i finanse etmek için üçüncü taraf sermayesine erişim, yürütmeyi sağlar.

Sürdürülebilirlik

Okaytaş, çevresel, sosyal ve ekonomik sonuçlara önem verme konusunda gururlu bir geçmişe sahiptir.

Kamu politikası

Politika yapıcılar, düzenleyiciler, kanaat oluşturucular ve hükümetin tüm seviyeleri ile ilişki kurarız.

Sağlık ve Güvenlik

Herkesin her gün ailesine, arkadaşlarına ve sevdiklerine güvenli bir şekilde eve gitme hakkı vardır. Bizde iş güvenliği sayesinde bu hakları tüm iş arkadaşlarımıza tanıyoruz.

Liderlik

Değer sütunlarımız, büyük şehirleşmeyi başlatma, finanse etme, inşa etme, teslim etme ve yönetme yeteneğimizi geliştirir.

7/24 Destek

Yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunarak ilişkilerimize işbirlikçi bir yaklaşım benimsiyoruz. Tüm müşteri ve personellerimiz 7/24 arayarak hizmet alabilir.

IMG_7548

Temel Parametreler

Okaytaş'ın siz müşterilere sunmuş oldu hizmetlerin kalitesi. Bizim değerlerimiz değil sizin tercihleriniz.

Kalite
Ulaşılabilirlik
Büyüme
Müşteri Memnuniyeti
Kirazlı San.Sitesi 2.Yol F1 Blok Yanı No: 1-6 Yalova/TURKIYE
Pazartesi - Cumartesi: 7:00-18:00
© 2021 Bir2uc Creative tarafından tasarlanmıştır. Tüm hakları Saklıdır.